Sladké bary

Sladký bar (neboli Candy bar) je koutek plný dobrot, který nesmí chybět na vaší svatební hostině, oslavě narozenin nebo firemní akci. Je to spousta sladkých dobrot pro malé i velké. Sladký bar je možné sladit do barevné atmosféry svatby nebo tématu vaší oslavy.

To vše je doprovázeno květinovou výzdobou, pom-pony a ostatní dekorací, které se meze nekladou. Záleží jen na vás, co si budete přát. Připravím pro vás takový sladký bar na který budete rádi vzpomínat!

Co by ve sladkém baru nemělo chybět?

Svatební dort

Řekněte NE! tradičním dortům. Ráda na vaši svatbu nebo oslavu upeču tento nádherný dort plný čerstvých dobrot! Je libo dvě nebo snad pět pater? Žádný problém! Jahody, maliny anebo mango, papáju a liči? Vše záleží pouze na vašich preferencích! Ráda pro vás navrhnu dort na míru.

IMG_8826

Macarons

Nejoblíbenější jsou macarons neboli makronky. Jsou to nadýchané pusinky s mandlovým nádechem proslavené jako francouzská delikatesa. Pravé makronky jsou křupavé na povrvhu, ale zároveň vláčné a jemné. Můžete si vybrat z pestré škály barev a chutí, přesně tak, aby se makronky do sladkého baru krásně hodily.

makronky_11

Cupcakes

Cupcakes jsou miniaturní dortíky, které orpoti muffinu bohatě zdobí různé krémy a ozdoy. Výborně se hodí na jakoukoli příležitost, protože si je každý host hned oblíbí. Cupcake je ozdoben polevou z máslového krému, cream cheese, čokolády nebo arašídového másla. Určitě by neměl chybět právě na té Vaší slavnostní akci!

11

Cake pops

Cake pops, čili dortík na špejli. Vypadají jako lízátka, ale ve skutečnosti nejsou. Cake pops jsou vyrobena z těsta smícháného s krémem, obalené v čokoládě různých barev a zdobené cukrářským sypáním. Fantazii se meze nekladou, existuje tolik možných variant a kombinací, kterým nikdo neodolá!

3

Máte zájem o sladký bar?

Budete mít oslavu, svatbu nebo firemní akci? Chcete se odlišit? Neváhejte a napiště mi!
S láskou k jídlu Vám sestavím nabídku na míru 🙂

Kontaktujte mě na telefonu 777 257 567 nebo emailu ivana@catandcook.cz. Těším se!

Jak to celé může vypadat?