Novoroční snídaně v La Bottega Linka

Vystaveno:

Bistra La Bottega znám už hodně dlouho, poprvé jsem zaregistrovala Gastronomicu, která se nachází pod Žižkovskou věží. V létě tu otevřou velká okna, ve kterých se dá sedět a je to neskutečně příjemný, strašně ráda si tu dávám schůzky a s Martinem si tu občas dáme rande 🙂 Dnes bych vám ale chtěla přiblížit snídani v La Bottega Linka.

Věřím tomu, že o Lince a jejich obr snídaních už jste určitě slyšeli. Já jsem si ji konečně taky měla možnost dát a rovnou na Nový rok! Takže jak se říká – Jak na Nový rok… 🙂 Co si ale budeme povídat, na snídani za 250 – 300 Kč nechodíme po celý rok, ALE je super udělat si jednou za čas krásný sobotní ráno, to je vyloženě žádoucí 🙂

My s Martinem jsme si dali jednou sladkou snídani a jednou slanou. Co všechno je součástí se podívejte na fotce. Je toho totiž šíleně moc! Za sebe musím vypíchnout wafle – opravdu výborný těsto, skvěle ochucený, sladký tak akorát. Další dobrota – croissant se rozplýval na jazyku a byl krásně máslový. O vejci na měkko snad už ani nemluvím, připomnělo mi dětství a bylo taaaak dobrý! Měli jsme možnost také ochutnat vejce Benedikt na foccacie, která byla osmažená na másle, bože můj…Prostě to byl sen.

Co jsem v Lince ale neskutečně ocenila byl interiér. Je vidět, že se tu někdo pěkně vyřádil a to „vyřádil“ myslím v tom nejlepším slova smyslu. Ať už jsou to světla, bar, židle nebo otevřená kuchyně, všechno je krásný a nemůžu se na to vynadívat.

Vám všem přeji do nového roku co nejvíce dobrých snídaní 🙂

Vaše Ivka